"Росія - держава, що розв'язує в Європі війни", - прем'єр-міністр Польщі

“Росія – держава, що розв’язує в Європі війни”, – прем’єр-міністр Польщі

Польський прем’єр Матеуш Моравєцький заявив, що Росія являє собою державу, яка провокує у Європі війни.

Про це очільник польського уряду сказав у розмові з виданням Polski Przegląd Dyplomatyczny, повідомляє Польське радіо.

“Росія – це держава, що розв’язує в Європі війни і у своїй закордонній політиці вдається до збройної агресії. Це держава, яка загрожує миру і підриває пошуки діалогу та порозуміння навіть на найменшому, позаполітичному, спрямованому до дітей та молоді, міжособистісному рівні. У такій ситуації насправді важко собі уявити будь-яке “перезавантаження”, – заявив очільник польського уряду.

За словами Моравєцького, умовою повернення Росії у лави цивілізованих держав є припинення агресивної політики щодо сусідів, дотримання міжнародного права і прийняття правил демократичного світу у сфері міжнародної політики.

“Ми готові сприяти такій зміні російської політики, але ми не досягнемо цієї мети, забуваючи про те, з ким нині маємо справу”, – підкреслив польський прем’єр.

Моравецький додав, що Польща – це адвокат реалістичної політики щодо Росії, ціллю якої є захист миру та безпеки в Європі.

Нагадаємо, МЗС прокоментувало антиукраїнські висловлювання угорського прем’єра.

Syla.news

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up