Патрульна поліція почала штрафувати за перевищення швидкості

Патрульна поліція почала штрафувати за перевищення швидкості

З 16 жовтня патрульна поліція почала притягувати до відповідальності водіїв за перевищення швидкості руху.

Про це повідомляє МВС.

«З 16 жовтня патрульні поліцейські почали притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Нагадую! За перевищення більш як на 20 км/год – штраф 255 гривень. За перевищення більш як на 50 км/год – штраф 510 гривень», – розповів начальник департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Патрульні контролюватимуть дотримання водіями встановлених швидкісних режимів за допомогою пристроїв TruCam.

Патрульна поліція почала штрафувати за перевищення швидкості

Вони встановлені на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості.

Пристрої TruCam використовуються лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень, на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності. У цих місцях перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня поліція використовувала TruCam у пілотному режимі. У поліції наголошують, що пристрій містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

Прес-служба поліції також опублікувала список, де будуть розташовуватись пристрої TruCam в Україні.

До 15 жовтня радари працювали у пілотному режимі, водіїв-порушників не штрафували.

Патрульна поліція почала штрафувати за перевищення швидкості

Нагадаємо, що зараз пристрій TruCam використовується в ручному режимі. Тобто після виявлення порушення водія зупиняють для складання протоколу. Листи щастя, які передбачають несення відповідальності власниками транспортних засобів, а не водіями, поки що не розсилають.

391 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up