"Окрім того, що вона стріляє в наших хлопців, вона стріляє й у наші голови", - Парасковія Дворянин про гібридну війну 

“Окрім того, що вона стріляє в наших хлопців, вона стріляє й у наші голови”, – Парасковія Дворянин про гібридну війну 

Депутат наголосила, що держава-агресор приділяє велику увагу українській темі. Найлегший і дієвий спосіб для поширення пропаганди – публікації у соцмережах, а саме у Facebook.

За її словами, якщо людина не буде пильною та медіа-грамотною, вона буде вірити тій чи іншій інформації. Адже фейкові матеріали зроблені достатньо професійно.

Для того, аби пересічна людина не програвала гібридній війні, їй варто навчитися перевіряти інформацію.

“Якщо ви у Facebook потрапили на якусь новину – передивіться, хто її поширював, передивіться, хто там позначений, почитайте альтернативні сайти, яким ви довіряєте. Зрештою, передзвоніть до своїх друзів з тих територій, чи вони щось про це знають”, – порадила Парасковія Дворянин. 

Медійниця додала, що для того, аби бути медіа-грамотним, в першу чергу необхідно навчитися аналізувати.

За її словами, сьогодні не можна точно визначити, на яку частину України найбільше поширюється інформаційна війна: чи на Захід України, де українців намагаються посварити з поляками, чи на Закарпаття, де стараються розвивати конфлікт з угорцями, чи на Схід України.

“Україну просто роздирають. Донецьк і Луганськ готові боротись. Вони відчули реальну загрозу. На сьогодні це вже інший Донецьк і Луганськ”, – прокоментувала Парасковія Дворянин. 

Нагадаємо, нещодавно директор Інституту світової політики Євген Магда пояснив, за що ведеться гібридна війна у світі.

Ірина Пилипишина, Syla.news 

722 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up