Львівська ОПОРА розпочала спостереження за виборами Президента України

Львівська ОПОРА розпочала спостереження за виборами Президента України

Громадянська мережа ОПОРА у Львові розпочала кампанію спостереження за діяльністю органів публічної адміністрації, представницьких інституцій різних рівнів та за активністю політичних партій в контексті підготовки до виборів Президента України у 2019 році.

Обласний координатор кампанії спостереження Тарас Радь розповів, що метою моніторингу є оцінка політичного контексту та якості дотримання усіма сторонами міжнародних виборчих стандартів, основних прав і свобод громадян на етапі, що передує офіційному початку виборчого процесу.

Кампанія спостереження є загальнонаціональною та здійснюється Всеукраїнською громадською організацією Громадянська мережа ОПОРА.

“Стартували ми тому, що де-факто виборча кампанія почалася завчасно, а не так, як це передбачало законодавство. Офіційно вона мала розпочатися першого січня, але де-факто бачимо, що виборча кампанія почалася ще три місяці тому, коли більшість основних кандидатів присутня в публічному просторі, то ми, як львівський осередок, розпочали Всеукраїнську кампанію спостереження”, – пояснив Тарас Радь.

І додав, що в період з жовтня по грудень, поки офіційно не розпочнеться виборча кампанія, об’єктом спостереження будуть потенційні суб’єкти виборчого процесу президентських і парламентських виборів 2019 року.

“Це будуть як кандидати в президенти, так і політичні партії, які висувають цих кандидатів, або будуть гіпотетично брати участь у парламентських виборах у 2019 році. Ми спостерігатимемо за дотриманням вимог законодавства в частині правил здійснення виборчої агітації чи там немає порушень, чи забезпечені рівні умови для всіх суб’єктів для кандитування, чи не використовується адміністративний ресурс у виборчому процесі і всі супутні, пов’язані з діяльністю потенційних суб’єктів виборчого процесу, компоненти”, – зазначив обласний координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами Президента України у Львівській області. 

Кампанія громадського спостереження за виборами Президента України триватиме з жовтня 2018 року до квітня 2019.

Громадянська мережа ОПОРА у Львові має більш ніж десятирічний досвід спостереження за виборчими кампаніями різних рівнів, є рівновіддаленою від усіх кандидатів та політичних партій, здійснює свою діяльність на принципах об’єктивності, неупередженості та відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось, чого бояться депутати напередодні президентських виборів 2019.

Ірина Пилипишина, Syla.news

430 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up