Google розробляє пошуковик, що матиме цензуру для Китаю

Google розробляє пошуковик, що матиме цензуру для Китаю

Глава компанії Google Сундар Пічаї заявив про роботу над  спеціальною пошуковою системою для Китаю DragonFly.

Про це повідомляє TechCrunch,

Віломо, що вона автоматично йтиме із вбудованою цензурою.

Розробку нової пошукової системи в компанії підтвердили вперше, хоча до цього співробітники Google відмовлялися від коментарів на цю тему. При цьому глава корпорації зазначив, що  поки не прийняв остаточного рішення з приводу запуску пошуковика, але якщо це станеться, то Dragonfly стане найбільшим конкурентом китайської Baidu.

“Це чудовий інноваційний ринок. Хотіли дізнатися, як це буде виглядати, якщо ми будемо в Китаї. Це те, що побудували всередині країни. З огляду на важливість ринку і кількість користувачів, ми відчуваємо обов’язок добре подумати про цю проблему і прийняти більш довгострокову перспективу”, – каже Пічаї.

Google працює над новим продуктом спеціально для китайської аудиторії, адже роботастандартного сервісу на території країни заборонена з 2016 року.

Наразі у розробників є дві версії нового пошуковика  під назвами Maotai і Longfei. Вони бидві відповідають вимогам китайського законодавства: в них вбудована можливість прибирати з пошукової видачі сайти і обмежувати доступ до ресурсів з чорного списку.

Нагадаємо, корпорація Google закриває свою соціальну мережу Google+ для індивідуальних користувачів.

Syla.news

299 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up