"Від його здоров'я майже нічого не лишилось", - сестра Сенцова про його вихід з голодування

“Від його здоров’я майже нічого не лишилось”, – сестра Сенцова про його вихід з голодування

Український політв’язень Олег Сенцов вийшов із голодування з дуже підірваним здоров’ям. Зараз ніхто не може сказати, чи виживе він. Про це повідомила сестра Олега Наталія Каплан. 

“Ніхто не може зараз сказати, чи виживе він. Від його здоров’я майже нічого не лишилось”, – пише Наталія Каплан у Facebook. 

Вона заявила, що до гіпоксії, анемії, дистрофії в Олега додалися ще й аритмія та ішемія.

“У нього забиті нирки і в будь-який момент вони можуть відмовити. Печінка збільшена і вже почала розкладатися, проблеми з мозком та кишечником”, – додає вона.  

Сестра політв’язня також відзначила, що останні листи Олега дуже песимістичні.

“Він написав заповіт, він просить не кидати дітей, він не вірить, що він вийде… Може і вірить, але вже не чекає цього… Він готується до того, щоб його творчість, його діти могли далі жити без нього”, – розповіла Каплан і висловила надію на те, що його вдасться звільнити.

Нагадаємо, що український режисер і політв’язень Олег Сенцов заявив, що з 6 жовтня змушений припинити голодування у зв’язку з тим, що йому призначили примусове харчування.

За 145 днів голодного протесту він втратив 20 кг ваги, у нього почали відмовляти нирки та печінка, почалася ішемічна хвороба серця.

За словами його адвоката Дмитра Дінзе, це рішення ухвалено під примусом лікарів, які пригрозили почати примусове годування та “зробити з нього овоч”.

Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня 2018 року з вимогою звільнити всіх утримуваних Росією українських політв’язнів.

Український режисер Олег Сенцов був затриманий російськими силовиками в Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили в нібито підготовці терактів на півострові під час окупації Росією та зберіганні зброї й вибухівки.

25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років суворого режиму.

Його етапували в колонію в місті Лабитнангі.

Syla.news

436 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up