Вічний одяг: вчені винайшли матеріал, який не зношується

Вічний одяг: вчені винайшли матеріал, який не зношується

Буквально днями фахівці з Массачусетського технологічного інституту показали світові матеріал, який може самостійно відновитися, причому повністю.

Дивний той факт, що енергію для лікування матеріал забирає буквально з повітря, передає Engadget.

Під час створення унікального полімеру дослідники звернули увагу на фотосинтез у рослин. Вихідний матеріал було отримано з гелеобразного полімеру з хлоропластами (речовини, які відповідають за фотосинтез).

Вічний одяг: вчені винайшли матеріал, який не зношується

В результаті при пошкодженнях полімеру хлоропласти поглинали вуглекислий газ і виробляли глюкозу, яка виступала будівельним матеріалом. Завдяки цьому новий матеріал отримав можливість самостійно затягувати “рани”.

Варто відзначити, що на даний момент отриманий матеріал тестують, також незабаром його зможуть використовувати для подальших розробок, а потім у промисловості. Так, вченим потрібно буде придумати, як зробити полімер твердим і значно збільшити термін життя хлоропластів.

Вічний одяг: вчені винайшли матеріал, який не зношується

До речі, основне призначення альпака криється в густому і м’якому хутрі, але тварина змогла здивувати не тільки цим. Група фахівців під керівництвом Ернеста Геральта знайшла особливі наночастинки, здатні боротися з раком. Секрет криється в успішному протистоянні імунітету тварини підвищеного білку епідермального фактора росту (ЕФР).

Саме він провокує виникнення і зростання ракових клітин. Вчені відзначили, що наночастинка може стати ключем для запобігання онкологічних захворювань.

Syla.news

477 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up