Стало відомо, хто представляє Україну у Тристоронній контактній групі замість Леоніда Кучми

Стало відомо, хто представляє Україну у Тристоронній контактній групі замість Леоніда Кучми

На переговорах Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі у вівторок у Мінську Україну представляє дипломат Руслан Демченко.

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко, інформує Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні відбувається засідання Тристоронньої контактної групи, а також робочих підгруп у Мінську. Сьогодні Україну під час цього засідання представляє дипломат і радник президента Руслан Демченко”, – повідомила вона.

Також вона додала, що президент Петро Порошенко пізніше призначить представника України в ТКГ у зв’язку з залишенням цієї посади другим президентом країни Леонідом Кучмою.

“Саме президент України і повинен оголосити це прізвище. І 100% це буде патріотична, професійна людина, яка буде гідно представляти позицію України в Мінську”, – додала вона.

Нагадаємо, Леонід Кучма був представником України в тристоронній контактній групі (Україна, Росія, ОБСЄ) з 8 липня 2014 року до 2 жовтня 2018 року.

Як заявив сам Леонід Кучма, це звання він покинув через “досягнення критичного віку”.

Натомість екс-президент називав Руслана Демченка можливим наступника в цій ролі.

У 2010-2014 роках Демченко був заступником міністра закордонних справ України, в лютому 2014 року декілька днів виконував обов’язки глави відомства.

У 1992-1996 роках він був другим секретарем посольства України в США, в 2000-2005 роках – консулом України у Стамбулі, потім послом України в Сербії й Чорногорії.

У кінці 90-х був заступником керівника управління Адміністрації президента Леоніда Кучми, в 2006-2010 роках очолював Офіс третього президента Віктора Ющенка.

Syla.news

 

432 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up