РПЦ заборонила вірянам молитись у храмах Константинопольської православної церкви 

РПЦ заборонила вірянам молитись у храмах Константинопольської православної церкви 

Російська православна церква заборонила своїм вірянам молитися у всіх наявних православних храмах Стамбула, в одному – в Антальї, у низці храмів у Греції, в тому числі на островах Кріт, Додеканес, Родос та у храмах Афона.

Про це заявив секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату протоієрей Ігор Якимчук, повідомляє “Радіо Свобода”.

Так, віряни РПЦ, у тому числі туристи, які не порушать цю заборону, муситимуть покаятися на сповіді, а священникам РПЦ за таке порушення загрожує звільнення з посади, тимчасова або довічна заборона на служіння та відлучення.

РПЦ заборонила своїм вірянам молитися у всіх православних храмах Стамбула, Антальї, у храмах Греції, на островах Кріт, Додеканес, Родос та Афона.

11 жовтня Вселенський патріархат скасував анафему щодо патріарха УПЦ КП Філарета і визнав незаконною анексію Київської митрополії Москвою.

Крім того, Вселенський патріархат підтвердив надання автокефалії українській церкві.

У РПЦ заявили, що Вселенський патріарх “перетнув червону межу”.

15 жовтня РПЦ повністю розірвала стосунки зі Вселенським патріархатом через рішення про дозвіл на створення автокефальної церкви в Україні.

Syla.news

359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up