Розроблено пристрій для швидкого генетичного аналізу насіння

Розроблено пристрій для швидкого генетичного аналізу насіння

Американський стартап ЕхpresSeed покликаний спростити та пришвидшити процес генетичного тестування насіння сільськогосподарських культур.

Пристрій містить запрограмовані попередньо генетичні маркери і всього за 10 хв дозволяє отримати результат потенціалу конкретної культури, пише agriculture.com.

Генетичний матеріал із насіння наноситься на карту одноразового зразка та вставляється в пристрій. Зібрана інформація буде автоматично завантажена в платформу аналізу даних в мережу.

Розробниками пристрою є: Дерек Ліоне, американський професор хімії та фізик Аарон Сантос, засновниками компанії DNP123, яка спеціалізується на дослідженнях та розробках нанотехнологій.

Поєднуючи результати генетичного тестування з погодою за попередні сезони, ґрунтом та іншими загальнодоступними даними, технологія зможе передбачити врожайність культур.

«ЕхpresSeed забезпечує точне прогнозування, доступне через інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс», — зазначив один з розробників Аарон Сантос.

Пристрій ЕхpresSeed

Syla.news

366 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up