Проросійський пропагандист вчинив наругу над могилою Степана Бандери у Мюнхені (відео)

Проросійський пропагандист вчинив наругу над могилою Степана Бандери у Мюнхені (відео)

Проросійський провокатор і пропагандист, британець Грем Філіпс вчинив наругу над могилою лідера ОУН Степана Бандери на цвинтарі Вальдфрідгоф у Мюнхені.

Відео з місця події Філіпс виклав на своєму каналі в YouTube, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

До могильного хреста пропагандист прикріпив банер з написом «Тут похований український нацист Степан Бандера».

Як пише LB.ua, у річницю смерті Степана Бандери на його могилу люди принесли свічки та квіти, а також повісили прапори України і УПА.

Філіпс спочатку влаштував істерику біля могили, кидався на людей з криками про фашистів, обзивав чоловіків, але вони мовчки пішли, не вступаючи з ним у діалог. Потім він почав копати ногами свічки і українські прапори і топтатися по могилі.

15 жовтня – річниця загибелі Бандери, якого вбив агент КДБ у Мюнхені.

Нагадаємо, в Україні Філіпс відомий тим, що підтримував бойовиків на Донбасі і висвітлював події для російських пропагандистських телеканалів. Після появи на сході України в 2014-2015 роках на боці проросійських терористів він був депортований в липні 2014 року з України, а в березні 2016 – з Латвії, після чого влаштувався в окупованому Криму.

У вересні 2016 року посол України закликала Велику Британію зайнятися Филлипсом. Однак британський посол порадила Україні самій розбиратися з пропагандистом.

Нещодавно Філліпса затримала британська поліція в приміщенні посольства Грузії в Лондоні. Він увірвався на виставку про серпневу війну 2008 року в Південній Осетії і почав викрикувати антигрузинські й антинатівські гасла.

Syla.news

640 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up