Порошенко прибув до Львова з перевіркою

Порошенко прибув до Львова з перевіркою

Сьогодні, 16 жовтня, Петро Порошенко прибув на Яворівщину та проінспектував будівництво гуртожитків для військових, які зараз будують в межах національної програми покращення житлових умов військовослужбовців ЗСУ.


“На сьогоднішній день солдати вже мають можливість спокійно прийняти душ у блоці, доступ до санвузлів у кімнатах, забезпечені нормальними умовами проживання. Тепер по два – три бійця мають можливість добре відпочити та підготуватися до наступного дня. Їх не повинні турбувати інші проблеми, окрім військового навчання”, – розповів президент. 

Він додав, що також у планах уряду забезпечити гідні умови для проживання сержантському складу, щоби військові мали місце, куди могли б привести дружину та формувати сім’ю.

“Я хочу, щоб людина, після 25 років вислуги, мала фінансовий ресурс для того, щоб забезпечити себе постійним житлом. Ми маємо відновити справедливість, щоб житло отримували ті, хто воює на фронті, а не ті, хто має впливові зв’язки”, – заявив Порошенко. 

Нагадаємо, на Львівщині, у Старичах, триває будівництво 16 гуртожитків для військовослужбовців Збройних Сил України. Там мають поселитися дві тисячі військових.

Зокрема, президент має провести нараду із представниками Міністерства оборони і відвідати бійців у військовому шпиталі у Львові.

Цього року по всій країні розпочато наймасштабніше будівництво 184 гуртожитків для військовослужбовців ЗСУ.

Міністр оборони Степан Полторак повідомляв, що вісім комфортних казармених приміщень планують здати в експлуатацію до кінця цього року.

Ірина Пилипишина, Syla.news

588 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up