"Для територіальної розбудови" чи початок гри в політику? Ярош забирає своїх добровольців з передової

“Для територіальної розбудови” чи початок гри в політику? Ярош забирає своїх добровольців з передової

У понеділок, 15 жовтня, під час урочистостей з нагоди Дня захисника України, лідер Української добровольчої армії (УДА) та Державницької ініціативи Яроша (ДІЯ) Дмитро Ярош заявив, що 5 та 8 окремі батальйони організації відходять з передової. Тепер бійці займатимуться розбудовою “загонів територіальної оборони в усіх областях України”. 

Про це повідомляє офіційний сайт ДІЯ.

«Але ми не виходим з війни. Війна триває. Поки триває війна, ми будемо в ній брати участь. Сьогодні найголовніше завдання для УДА – це побудова територіальних загонів оборони, які мали б чіткий функціонал. УДА – це феномен. Чотири з половиною роки ми без будь-якої підтримки воювали і воюємо за Українську самостійну соборну державу. Ми ідем з передової, але при тому всьому ми не йдем з війни. Окрім гуртування учасників бойових дій, нам потрібно допомогти збройним силам в розбудові цілої системи територіальної оборони, руху опору», – каже Дмитро Ярош.

За його словами, після виходу з передової УДА не тільки готуватиме загони територіальної оборони, а й допомагатиме державним структурам не допустити російського реваншу в Україні.

Також у відео, оприлюдненому на сайті 15 жовтня, Дмитро Ярош говорить про перспективи добровольчого руху.

Він, зокрема, каже про те, що сьогодні серед представників руху – безліч “хлопців, які хочуть займатись політикою, які хочуть міняти цю державу, не використовуючи засоби терору”. І додає:

“Якщо Медведчуки, Вілкуни, Шуфричі – тої гидоти багато – будуть приходити до влади, нам треба буде зробити те саме, тільки в набагато більш професійніший спосіб, що ми зробили проти Януковича. Бо ці тварі, їх не можна пустити до влади, бо все, що ми чотири роки воювали, вони “запорять” просто”.

Директор Інституту світової політики Євген Магда каже, що такі дії – це політичний маневр Дмитра Яроша, досвід участі якого у президентських виборах був не надто вдалим.

“Це відповідає офіційній лінії про пріоритет ЗСУ на лінії зіткнення. Ярош шукає для себе нові варіанти у розрізі парламентської, не президентської кампанії, а його бійці принесуть чимало користі, розбудовуючи загони територіальної оборони”, – пояснює політолог.

 

 

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up