Від сьогодні у столиці щоранку звучатиме дзвін за загиблими українськими бійцями

Від сьогодні у столиці щоранку звучатиме дзвін за загиблими українськими бійцями

Під стінами Міноборони України вперше прозвучав удар дзвону за загиблими на Донбасі українськими військовослужбовцями. Відтепер поминальний дзвін лунатиме щоранку.  

Участь у церемонії взяли Президент Петро Порошенко з дружиною, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, інші урядовці та військовослужбовці, повідомляє Укрінформ.

Першим ударив у дзвін батько українського бійця Михайла Рибака, який трагічно загинув у 2014 році.

“Сьогодні ми започатковуємо нову традицію, новий ритуал поминання українських героїв, героїв, які віддали своє життя для того, щоб жив український народ”, – зазначив у виступі Президент Петро Порошенко.

За його словами, не випадково, що ця традиція поминання, шани і поваги до полеглих героїв започатковується у свято Покрови Святої Богородиці, у День захисника України, оскільки показує, що без їхнього подвигу невідомо, чи існувала би Україна.

Він додав, що саме завдяки нашим захисникам український народ є і буде, завдяки їм була зупинення російська агресія, а Київ, Дніпро, Львів, сотні міст і десятки тисяч сіл та селищ мають можливості жити мирним життям.

Поруч із дзвоном встановлено пам’ятник на знак вшанування пам’яті полеглих українських воїнів.

Крім того, на території Міноборони також відкрито Залу пам’яті захисників України.

Раніше зазначалося, що меморіал є унікальним за своїм задумом — зала має округлу форму, без кутів, з виходом як на територію Міноборони, так і на зовні. У камені, металі, грі світла втілено суть боротьби українців за свободу та незалежність, героїзм воїнів.

Крізь кольоровий вітраж у формі знаку Збройних Сил України усередину зали падатиме світло. У Залі — кілька систем освітлення, звуковий супровід, монітори.

Також там розміщено Книгу пам’яті, у яку вписано імена загиблих героїв, що захищали Україну на сході.

Syla.news

 

 

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up