Український фільм відкриє Міжнародний кінофестиваль у Хорватії

Український фільм відкриє Міжнародний кінофестиваль у Хорватії

Короткометражний ігровий фільм «Технічна перерва» відкриє Міжнародний  кінофестиваль у Хорватії One Take Film Festival та візьме участь у міжнародному конкурсі.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Фільм «Технічна перерва» був знятий та представлений на міжнародних фестивалях з допомогою громадського об’єднання “Сучасне українське кіно”.

У Хорватії стрічку представить головна героїня фільму Ніна Тараруєва.

Події фільму розгортаються під час технічної перерви в супермаркеті. Вагітна касирка встигає здійснити чергову крадіжку, реалізувати вкрадене на ринку, втратити надію на материнство і знову зайняти своє робоче місце.

Автор сценарію та режисер-постановник кінострічки — Філіп Сотниченко, продюсери — Валерія Сочивець та Галина Криворчук.

Фільм створено за 100 % підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Стрічка «Технічна перерва» вже здобула нагороди на фестивалі Tallinn Black Nights в Естонії у 2017-му році та дві нагороди на кінофестивалі MediaWave в Угорщині у 2018-му.

Також фільм отримав головні призи в українському конкурсі на фестивалі WIZ-ART 2017 у Львові та на фестивалі «Кіношот-2018» у Черкасах.

На фестивалі в Естонії журі нагородило фільм із формулюванням: «За сміливу і скандальну режисуру, що розгортає фільм як емоційний ляпас».

Фестиваль був започаткований у 2003 році, а його програма складається з фільмів, знятих одним кадром.

One Take Film Festival проходитиме 19–21 жовтня в місті Загреб.

Syla.news

615 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up