Почаївську лавру звинувачують у контрабанді вина з Молдови

Почаївську лавру звинувачують у контрабанді вина з Молдови

Підпорядкована церкві Московського патріархату Почаївська лавра займається контрабандою молдовського вина – це “фабрика”, яка в незаконний спосіб насичує український ринок винними виробами.

Про це дипломат, віце-прем’єр-міністр у 2005 році Роман Безсмертний заявив в ефірі ZIK.

“Якщо в черговий раз Українська держава проявить слабкість, то ми не тільки будемо мати конфлікти, ми матимемо збройні заворушення, які будуть робитися від імені церкви… Зараз усе залежить від того, як себе поведе Українська держава. Агентів у рясах потрібно відправити туди, де вони мають бути. Щодо окремих із них існує по 4-5 кримінальних справ”, – зазначив Безсмертний.

Політик зазначив, що йдеться, про одеського митрополита УПЦ Агафангела, щодо якого є чотири кримінальні справи.

“Що робиться у Почаївській лаврі, всі знають – це контрабанда молдовського вина. Це “фабрика”, яка насичує український ринок виробами з вина… Це свого роду транзитна ланка для контрабанди в Україну”, – наголосив він.  

Окрім того, він наголосив, що проблем із майном української та російської православних церков зараз не виникне, оскільки за останні три роки представники церков спілкувалися між собою та адміністративно домовились, як усе буде поділено.

“Їх цікавило тільки одне – чи Українська держава здатна виконувати функції із забезпечення правопорядку і безпеки, чи вона далі буде продовжувати терпіти резидентів у рясах”, – підкреслив Безсмертний.

Нагадаємо, 11 жовтня константинопольський Синод прийняв історичне рішення про скасування документа 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви. У зв’язку із цим Українська православна церква Київського патріархату закликала ієрархів УАПЦ і Московського патріархату негайно приступити до підготовки Надзвичайного об’єднавчого собору.

Syla.news

332 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up