На американські кораблі встановлюватимуть деталі, надруковані 3D принтером

На американські кораблі встановлюватимуть деталі, надруковані 3D принтером

Командування кораблебудування та озброєння ВМС США дозволило використовувати надруковані металеві деталі в конструкції деяких вузлів кораблів і суден.

Відомо, що першим кораблем з надрукованою деталлю, стане авіаносець «Гаррі Трумен». У його паровій системі, що відповідає за роботу катапульт та аерофінішера, встановлять друкований клапан. Він відповідатиме за скидання конденсату з паропроводу. Його установкою займатиметься американська компанія Huntington Ingalls Industries.

Дозвіл Командування кораблебудування та озброєння ВМС США на установку надрукованих деталей на кораблі передбачає проведення тривалих випробувань перед широким їх використанням.

Тому після установки в 2019 році, надруковану деталь випробовуватимуть протягом одного року. Якщо випробування завершаться успішно, такі деталі можна буде встановлювати на парові системи інших авіаносців типу «Німіц».

Адитивні технології дозволяють створювати складні тривимірні об’єкти з різних матеріалів, зокрема з металу, пластику та скла. Під час тривимірного друку об’єкти створюються з вихідного матеріалу пошарово, а деталі навіть можуть не вимагати додаткової механічної обробки. При цьому вартість виробництва деталей зазвичай виявляється нижчою ніж за використання традиційних технологій вироництва. Також однією з переваг друку є істотно менші витрати матеріалу. Крім того, технологія тривимірного друку дозволяє відразу створювати складні елементи єдиної деталі, виробництво яких традиційними методами зажадало б складної механічної обробки.

Нагадаємо, США привітали владу України із продовженням дії закону про особливий порядок самоврядування на окупованих територіях.

Syla.news

424 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up