Між Нідерландами та Росією йде кібервійна,  - Анк Бейлевелд

Між Нідерландами та Росією йде кібервійна, – Анк Бейлевелд

Глава Міністерства оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що країна перебуває в стані кібервійни з Російською Федерацією.

Про це повідомляє De Telegraaf.

Такий висновок чиновниця зробила після ситуації з висланням російських громадян за підозрою в кібератаці на сервери Організації з заборони хімічної зброї  в Гаазі

Вона додала, що російські спецслужби намагаються впливати на нідерландську демократію різними способами, при цьому згадавши втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

Нагадаємо, 4 жовтня спецслужби Нідерландів повідомили про запобігання хакерській атаці Росії проти Організації із заборони хімічної зброї, розташованої в Гаазі.

Як заявили в Міноборони Нідерландів, ще в квітні Нідерланди вислали чотирьох росіян, підозрюваних у підготовці хакерської атаки, нідерландські спецслужби вважають, що вони були працівниками ГРУ.

Також були названі імена висланих росіян – Олексій Сергійович Моренець, Євген Михайлович Серебряков, Олег Михайлович Сотников і Олексій Валерійович Мінін.

За даними голландських спецслужб, співробітники російської розвідки намагалися вкрасти матеріали розслідування катастрофи Боїнга MH17 на Донбасі.

Нагадаємо, Національний центр кібербезпеки Великої Британії (NCSC) стверджує, що Головне розвідувальне управління Генерального штабу Російської Федерації стоїть за більшістю хакерських угруповань, що організували кібератаки в різних країнах, зокрема в Україні.

Syla.news

402 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up