Напередодні Дня захисника України у Львові відкрили Будинок воїна

У суботу, 13 жовтня, у Львові офіційно відкрили Будинок воїна, де впродовж трьох днів буде представлена виставка історичних плакатів, монет та зброї. Виставка, як і саме відкриття Будинку воїна, приурочені до Дня захисника України, який відзначатимуть 14 жовтня.

Будинок воїна відкрили у приміщенні на вул. Короленка, 1, яке належить Львівській обласній раді і в якому раніше функціонував російський культурний центр.

У будинку воїна представили міліарну експозицію учасника АТО та колекціонера Володимира Правосудова. Також присутні могли побачити форму та військові обладунки українських захисників різних часів.

На виставці можна побачити, як виглядала військова амуніція часів Галицько-Волинського князівства та Короля Данила, Запорізької Січі, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму учасників Антитерористичної операції.

Syla.news 

802 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up