В Будапешті знову істерика: МЗС звинуватило Київ у посяганнях на угорську меншину

В Будапешті знову істерика: МЗС звинуватило Київ у посяганнях на угорську меншину

Угорський міністр вважає, що українські політики нібито хочуть змінити етнічний склад Берегового на Закарпатті Українська політика «сягнула жахливого дна» у вирішенні конфлікту щодо отримання другого громадянства українцями Закарпаття, заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Сійярто обговорив конфлікт Будапешта й Києва з заступником генсекретаря НАТО, а також поінформував про це Державний департамент США.

Угорський міністр вважає, що українські політики нібито хочуть змінити етнічний склад Берегового на Закарпатті і в подальшому «зменшити кількість угорської меншини у місті».

Сійярто сказав, що українські депутати обговорюють пропозиції, «які нагадують найтемніші диктатури».

«Однак найбільш шокуюча річ — це те, що сусідня країна не засуджує і не висловлює протест проти петиції, опублікованої на сайті Верховної ради про депортацію закарпатських угорців», — заявив глава МЗС Угорщини.

Йдеться про те, що 21 вересня на сайті Ради депутат Ростислав Гаврилюк зареєстрував петицію. У ній він пропонує депортувати українців Закарпаття, які отримали угорське громадянство. Петиція має набрати 25 тисяч підписів. За три тижні її підписали 520 людей.

Крім того, на думку Сійярто, Київ нібито змовився з «екстремістами», які оприлюднили персональну інформацію сотень угорців Закарпаття, які мають подвійне громадянство.

Syla.news

395 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up