Проїзд автобусом за 6,5 грн? Перевізники вимагають підняття тарифу.

Проїзд автобусом за 6,5 грн? Перевізники вимагають підняття тарифу.

У п’ятницю, 12 жовтня, Асоціація перевізників Львівщини  оприлюднила інформацію про вимогу про підняття тарифу за проїзд у громадському транспорті. Якщо її вимога не буде  врахована автотранспортні підприємства “вимушені будуть скорочувати режим роботи автобусів на маршрутах у ранішній, вечірній і ймовірно обідній час”.

Про це повідомляє офіційний сайт асоціації.

“Лише ринок пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Львові не реагує на стрімке зростання цін на паливо. Причина проста: ціни на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом регулює Львівська міська рада. Мабуть, чиновники вважають, що автобуси можуть і без палива рухатися вулицями міста. І знову ми чуємо риторичні запитання: «А який би тариф поставити, щоб наша репутація перед майбутніми виборами не впала?” – йдеться у повідомленні.

Перевізники аргументують: у грудні 2017 року Львівською міською радою затверджено тариф на міські пасажирські перевезення автомобільним транспортом у розмірі 5 гривень.

І згадують, що тоді заступник міського голови інформував засоби масової інформації, що затверджений тариф 5 гривень нижчий від економічно обгрунтованого тарифу, який на той час складав 6 грн 50 копійок:

“Акцентуємо: це – при вартості пального 21 гри за літр. У сьогоднішніх реаліях розрахунковий тариф – більше 9 грн. І це за умови 100%-ного відшкодування за пільгові перевезення. Зволікання з боку міської влади щодо перегляду тарифу призведе до краху не тільки приватних перевізників, а і комунального транспорту також”, – зазначають перевізники.

Автотранспортними підприємствами подані розрахунки в міську раду, їх необхідно терміново опрацьовувати і розпочинати процедуру перегляду тарифів. Так, тариф пропонують встановити на рівні  6 грн 50 коп.

В іншому випадку автотранспортні підприємства скоротять режим роботи автобусів на маршрутах.

Нагадаємо, 12 жовтня виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про укладання тимчасових договорів» з перевізниками, терміном на 1 місяць або до моменту укладення договорів з переможцями конкурсу з визначення автомобільного перевізника на вказаних міських автобусних маршрутах загального користування.

Також раніше у Львові водіїв навчали етиці спілкування з пасажирами у громадському транспорті.

 

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up