На арсеналі поблизу Ічні четверту добу тривають вибухи

На арсеналі поблизу Ічні четверту добу тривають вибухи

Станом на 7 годину 12 жовтня на арсені поблизу Ічні лунають вибухи, хоча їх інтенсивність скоротилася і становить до 3 вибухів за годину.

За повідомленням прес-служби ДСНС, вибухи не загрожують жителям навколишніх населених пунктів.

У відомстві також зазначили, що загиблих та травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

В ДСНС також додали, що піротехніки продовжують знешкоджувати вибухонебезпечні предмети в регіоні. Зокрема, піротехнічними підрозділами ДСНС очищено від вибухонебезпечних предметів усі автодороги до населених пунктів у межах 16-кілометрової зони, 29 кілометрів трас ліній електропередач, 7 кілометрів трас газопроводів, територію трьох газорозподільних станцій, трьох шкіл, трьох дитсадків, будинку для людей похилого віку, навчально-виробничого комплексу і понад 1,5 тис приватних житлових будинків.

У ДСНС також повідомили, що в зону відселення потрапляє близько 20 тис. осіб, з них 10 тис. вже евакуйовано.

СБУ розглядає три версії причин детонації боєприпасів на артскладах в Ічні. Основна з них – вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга – порушення правил пожежної безпеки або зберігання боєприпасів і третя – умисний підпал або підрив з метою приховування нестачі боєприпасів Військова прокуратура вже відкрила кримінальну справу за статтею «Недбалість».

Нагадаємо, у Верховній Раді пояснили чи очікувати звільнень після вибухів в Ічні.

Syla.news

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up