Екс-міністр Угорщини став на захист України у конфлікті з Будапештом

Екс-міністр Угорщини став на захист України у конфлікті з Будапештом

Колишній міністр фінансів Угорщини Лайош Бокрош підтримав Україну та розкритикував дії угорського міністерства закордонних справ.

Про це йдеться на його сторінці  у Facebook, пише “Українська правда”.

Політик має на увазі заяви угорського МЗС, що в Україні триває кампанія ненависті проти угорців і що це не відповідає дійсності. Він пише, що державну кампанію ненависті проти угорців веде Будапешт.

“Самовпевненій угорській дипломатії вдалося налаштувати проти себе українські органи влади тим, що в угорському консульстві у Берегово роздавалися угорські закордонні паспорти і таємно приводили до присяги угорських громадян. Тим самим угорська держава грубо порушила українські закони” – заявив Бокрош.

Він наголосив, що не підтримує заборону подвійного громадянства, однак, за його словами, законів слід дотримуватися так само, як угорська влада їх дотримується у випадку зі Словаччиною.

“Що це за подвійні стандарти? Віроломно прислуговуєте Путіну шляхом ініціації угорської державної кампанії ненависті проти знекровленої та ослабленої через агресію російської держави України? Чому не намагаєтесь порушувати закони Словаччини?”, – зазначив екс-міністр.

При цьому він назвав угорську дипломатію лукавою, показною, підлою та безчесною.

“Угорська дипломатія завдає неймовірної шкоди закарпатській угорській громаді, кількість якої швидко зменшується. Замість того, щоб намагатись домовитись із українською владою, вона розпалює вогонь ненависті. Навіть не питання, що головну роль тих, хто програв, отримають закарпатські угорці” – заявив Лайош Бокрош.

Нагадаємо, угорський міністр Петер Сіятро вважає, що українські політики нібито хочуть змінити етнічний склад Берегового на Закарпатті і що українська політика «сягнула жахливого дна» у вирішенні конфлікту щодо отримання другого громадянства українцями Закарпаття.

Також Міністерство закордонних справ України викликало Тимчасового повіреного у справах Угорщини в Україні Ласло Папа. Українські дипломати висловити угорському колезі протест у зв’язку з низкою недружніх кроків офіційного Будапешта стосовно України. Йдеться про останні заяви прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо євроінтеграційних та євроатлантичних прагнень Києва.

429 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up