Десятки тисяч киян ухиляються від армії, - військовий комісар

Десятки тисяч киян ухиляються від армії, – військовий комісар

У Києві від призову на строкову військову службу ухиляються майже 34 тисячі осіб. Про це повідомив військовий комісар Київського міського військкомату Сергій Клявін, пише Ліга.net.

За його словами, “це ті люди, які систематично не з’являються до військкоматів, ховаються, не стають на облік.”

“Це ті люди, матеріали за якими передано в органи Нацполіції для розшуку та притягнення до відповідальності”, – сказав полковник, додавши, що відповідальність може бути як адміністративна, так і кримінальна.

Клявін повідомив, що в Києві на обліку перебувають 89 тисяч 420 громадян, з них підлягають призову 57 тисяч 549 осіб. Це кияни 20-27 років, які пройшли медичне обстеження і підлягають призову.

“Але є велика проблема, що навіть з цих 57 тисяч своєчасно в військкомати не з’являються практично 80%”, – підкреслив Клявін.

Військовий зазначив, що на строкову службу в армію під час осіннього призову Київ повинен закликати 744 людини.

Як відомо, 1 жовтня, в Україні розпочався осінній призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця грудня. Як повідомляє прес-служба Збройних сил України, до служби буде призвано 17 960 громадян України.

Продовження терміну призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році до грудня зумовлено збільшенням чисельності призовників для комплектування військ Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

Також раніше президент Петро Порошенко заявив, що з наступного року зарплати військовослужбовців збільшиться на 30 %.

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up