Держдеп США вимагає в Росії скасувати «вибори» на окупованому Донбасі

Держдеп США вимагає в Росії скасувати «вибори» на окупованому Донбасі

США привітали владу України із продовженням дії закону про особливий порядок самоврядування на окупованих територіях.

У п’ятницю, 12 жовтня, Держдеп США привітав Україну із продовженням дії закону про особливий статус Донбасу і засудив РФ за намагання провести так звані «вибори» на території окупованого Донбасу.

За повідомленням видання «Голос Америки», США привітали владу України із продовженням дії закону про особливий порядок самоврядування на окупованих територіях і закликали Росію приєднатись до України у прагненні до миру.

«Ми закликаємо РФ приєднатись до України у прагненні до миру. Росія та сили, які вона озброює, тренує, які вона скеровує і разом з якими воює, досі не виконали багаторазові обіцянки припинити ворожі дії, вивести закордонних бійців, обмінятись затриманими, або розпустити незаконні збройні формування», – наголосили у Держдепі.

Раніше представники Держдепу звинуватили РФ в ігноруванні питання миротворчої місії на Донбасі. У відомстві розповіли, що РФ не погоджується із пропозиціями США, однак і не пропонує своїх варіантів.

Syla.news

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up