Cash Flow Progressio. Інноваційна гра, яка "зробить" ваші вихідні

Cash Flow Progressio. Інноваційна гра, яка “зробить” ваші вихідні

Як функціонує ринок грошей, як примножити прибутки, як розумно розпоряджатися своїми грошима? Відтепер навички з фінансової грамотності усі охочі можуть отримати з допомогою гри Cash Flow Progressio.

Cash Flow Progressio – це унікальний авторський проект, розроблений спеціалістами навчального центру Progressio. Керівник стартапу Тетяна Тома розповідає: правила гри сприяють максимальному засвоєнню знань з основ підприємницької діяльності.

“Ми довго думали, у який спосіб навчити пересічних львів’ян правильно розпоряджатися грошима. Бо одна з основних причин бідності українців – якраз те, що вони не вміють цього робити. Так ми придумали гру, в якій упродовж шести годин можна спробувати прожити наступні 30 років свого життя, максимально ефективно працюючи з капіталом шляхом вкладання у акції, цінні папери, витрачаючи на прожиття та несучи усі витрати, пов’язані з ним”, – розповідає натхненник проекту Тетяна Тома.

І додає, що це – безпечна платформа для тих, хто планує підкоряти бізнес-індустрію.

За правилами інноваційної бізнес-гри, кожен учасник має обрати свою професію та почати заробляти. Він будує бізнес, здобуває активний і пасивних дохід крок за кроком. Мета гри – втілення своєї мрії в реальність.

“Ми розробили цей проект, щоб  кожен охочий навчився ставити свої цілі та досягати їх, розвинув навички ведення успішних переговорів, відкрив в собі талант з прийняття швидких рішень”, – пояснює автор.

У Львові гра Cash Flow Progressio відбувається щотижня у вихідні на базі навчального центру Progressio.

Найближчі дати зустрічі  – 14 жовтня о 12:00 та 15 жовтня о 12:00 (м. Львів, пл.Яворського, 1, 2 поверх)

Більше інформації про проект – тут.

 

 

 

 

776 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up