Cash Flow Progressio. Інноваційна гра, яка “зробить” ваші вихідні

Як функціонує ринок грошей, як примножити прибутки, як розумно розпоряджатися своїми грошима? Відтепер навички з фінансової грамотності усі охочі можуть отримати з допомогою гри Cash Flow Progressio.

Cash Flow Progressio – це унікальний авторський проект, розроблений спеціалістами навчального центру Progressio. Керівник стартапу Тетяна Тома розповідає: правила гри сприяють максимальному засвоєнню знань з основ підприємницької діяльності.

“Ми довго думали, у який спосіб навчити пересічних львів’ян правильно розпоряджатися грошима. Бо одна з основних причин бідності українців – якраз те, що вони не вміють цього робити. Так ми придумали гру, в якій упродовж шести годин можна спробувати прожити наступні 30 років свого життя, максимально ефективно працюючи з капіталом шляхом вкладання у акції, цінні папери, витрачаючи на прожиття та несучи усі витрати, пов’язані з ним”, – розповідає натхненник проекту Тетяна Тома.

І додає, що це – безпечна платформа для тих, хто планує підкоряти бізнес-індустрію.

За правилами інноваційної бізнес-гри, кожен учасник має обрати свою професію та почати заробляти. Він будує бізнес, здобуває активний і пасивних дохід крок за кроком. Мета гри – втілення своєї мрії в реальність.

“Ми розробили цей проект, щоб  кожен охочий навчився ставити свої цілі та досягати їх, розвинув навички ведення успішних переговорів, відкрив в собі талант з прийняття швидких рішень”, – пояснює автор.

У Львові гра Cash Flow Progressio відбувається щотижня у вихідні на базі навчального центру Progressio.

Найближчі дати зустрічі  – 14 жовтня о 12:00 та 15 жовтня о 12:00 (м. Львів, пл.Яворського, 1, 2 поверх)

Більше інформації про проект – тут.

 

 

 

 

286 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up