Британія допоможе Україні створити суд із питань інтелектуальної власності

Британія допоможе Україні створити суд із питань інтелектуальної власності

Велика Британія надасть технічну підтримку для створення в Україні суду із питань інтелектуальної власності. 

Про це повідомляє портал “Судова влада України”.

У середу, 10 жовтня 2018 року в Лондоні відбулося засідання Міжнародної консультативної ради щодо створення та діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності в Україні. Її члени обговорили розроблення програми навчання суддів Вищого суду з питань інтелектуальної власності України, структуру та процесуальні питання.

Захід, організовано за ініціативи Проекту технічної допомоги за підтримки уряду Великої Британії. Він реалізується Центром вивчення комерційного права Лондонського університету Королеви Марії та фінансується урядом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Було відкрито консультаційний Проект Великої Британії з надання технічної допомоги Україні зі створення IP-суду. Проектом передбачено, що фахівці в галузі права Лондонського університету королеви Марії протягом 2 років надаватимуть технічну допомогу Україні з питання створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Зокрема британські експерти проаналізують всю правову базу в Україні, що регулює діяльність Вищого суду з інтелектуальної власності, та розроблять міжнародну навчальну програму для новопризначених суддів ІР із урахуванням кращих світових стандартів.

Міжнародна консультативна рада  – група міжнародних експертів, видатних суддів-практиків та науковців із Великої Британії, України, Франції та Німеччини, які мають досвід роботи з правом інтелектуальної власності.

Нагадаємо, спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що велика кількість країн підтримує ідею про введення миротворчої місії на Донбас.

Syla.news

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up