"Мене переслідували фанатки, і це переросло у... трьох дітей", - Назар Савко про свій творчий шлях

“Мене переслідували фанатки, і це переросло у… трьох дітей”, – Назар Савко про свій творчий шлях

Назар Савко – відомий львівський співак, фіналіст шоу “Голос країни – 2012”, композитор, батько трьох дітей, завзятий ентузіаст та просто неординарна особистість з відмінним почуттям гумору. Його пісні –  у репертуарі Наталки Карпи, Zоряни, Андріани, Мії, Майї та гурту “Гламур”. Про імунітет до політики, потенцію, зміну статі, ДНК та любов до себе артист розповів у інтерв’ю для Syla.news. 

"Мене переслідували фанатки, і це переросло у... трьох дітей", - Назар Савко про свій творчий шлях

Коли Назар Савко зрозумів, що він буде артистом?

Назар Савко: В мене такого моменту і не було. Тато – керівник ВІА «Беркут», мама – перша солістка славнозвісної «Смерічки». Тому яблуко недалечко впало від яблуньки і навіть не відкотилося. Мій життєвий шлях був напророчений моїми батьками. І я продовжую його до цих пір. А почалося все з Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці. Маючи шість рочків, завітав у цю «колиску» творчості і потонув у ній (сміється – ред). Брав участь у багатьох гуртках, займався співом, танцями, акторською майстерністю, малюванням, спортом… Усі мої досягнення – це гарна робота викладачів, ну і трішки таланту, як без нього.

Які робочі моменти, незвичайні ситуації під час концертів сьогодні викликають у вас усмішку, приємний чи навпаки – не дуже приємний спогад? 

Співав колись у надщерблений радіомікрофон. Тобто була пошкоджена сітка капсульна. Я, в ажіотажі виступу, не розрахував та дуже близько підніс його до губ, роздерши їх. Співаю, кров тече, мікрофон липне до рук… Ну, думаю –  мистецтво потребує жертв. Залишив трохи свого ДНК на мікрофоні…буває й таке.

Робота артиста – музиканта, актора – часто викликає підвищений інтерес зі сторони поціновувачів їхньої творчості. Скажіть, чи траплялось, що до вас дівчата виявляли ну дуже наполегливий інтерес, можливо, домагались чи навіть переслідували?

Так. Бувало…і то все переросло у шлюб і трьох дітей.

Ви не думали спробувати себе в чомусь іншому? Можливо, податись в політику?
А навіщо у іншому себе пробувати, якщо ти – артист. А артист – це універсальне чудо. У ньому поєднуються різноманітні професії: співак, хореограф, режисер, поет, композитор, водій, домашній сантехнік, садівник, спортсмен… Це все підвладно майже кожній людині.
Стосовно політики, то трохи інше болото. Політика – це хвороба…вірус, який, потрапивши в носія, змінює його і змушує підкорюватися своїм власним законам. Я таким не хворію. Маю стійкий імунітет."Мене переслідували фанатки, і це переросло у... трьох дітей", - Назар Савко про свій творчий шлях

Багато ваших слухачів вважають вас «нарцисом». А ви як гадаєте, правда це?
Так. Звісно. А ви думаєте, що існують артисти – “ненарциси”? Усі без винятку – самозакохані егоїсти з манією величі. І чим більша ця самозакоханість, тим активніше нею заражаються глядачі. Їх потім називають фанатами та прихильниками.

На що ви готові піти заради популярності? Оголитися перед публікою, пофарбувати волосся в зелений, або ж змінити стать?

Ну, я вже в міру оголявся в кліпах і фарбувався, правда у блондина, а не в зелений колір. Так. Залишилося спробувати змінити стать. А нафіга? Мені подобається бути хлопчиком: пісяти зручніше та й виділень менше, ніж в дівчат (сміється -, ред). А якщо серйозно, то я аж дуже сильно і не стараюся стати популярним. Постійно – дурно свій писок світити. Кому він треба? Нехай мої пісні будуть відомі, а не я, у них вся суть. Вони несуть геном моєї творчості, мого життя, моїх переживань та переконань, мою філософію.

Які божевільні та екстремальні ситуації траплялися з вами?

Знаєте, що таке річка Черемош? Яка вона бистра та бурхлива? Колись навчився плавати у 5-річному віці, стрибнувши за старшими хлопцями з кручі в неї. Ледве виплив, але навчився… Ось так і в шоу бізнес треба “нурка дати”, а потім ручками, ніжками, сильною волею випливати вгору.
Наше життя – це чергування різних екстремальних ситуацій, і лише божевільним вдається триматися на плаву.

Як вважаєте, чи реалізували ви вже свій творчий потенціал?

Потенціал – це як потенція. Уявляєте що буде, якщо то реалізувати до кінця… Всьо… Капці. Я напевно реалізувався наполовину, і половина ще є попереду. Слава Богу!

Як ви готуєтесь до своїх концертів? Чи є у вас якийсь талісман?

Віджимаюся від підлоги, підтягуюся, бігаю, ганяю на ровері по лісу і між тим всім поспівую. Талісмана так, щоб «аж-аж», то такого нема, але є парочка “прикольчиків”. Наприклад, мене тішить, якщо перед важливою подією я знайду монету на дорозі, і бажано повернуту до мене гербом з тризубом. Це як щасливий знак, що все вдасться. У мене є кулон на шию у вигляді гітарного медіатру з басовим ключем. Саме з басовим, бо люблю низькі частоти. Його постійно одягаю перед концертом.

Де зазвичай відпочиваєте, якщо маєте трохи часу?

В горах. У рідних Карпатах люблю відпочивати. Але не валятися під сонцем, а шпацерувати то вгору, то вниз – життєвий мій каприз. Тобто активний відпочинок: на ріку, в ліс, на скелі, зі скелі. Чим більше руху, тим твердіше тіло для глистів – важко їм стає його хрумати (сміється – ред.). Тому довше зберігаєшся молодим і жвавим. Взагалі рух, то – життя.  Тому бажано не засиджуватися за компом і менше жерти м’яса і цукру.

"Мене переслідували фанатки, і це переросло у... трьох дітей", - Назар Савко про свій творчий шлях

Який зі своїх проектів ви вважаєте найбільш успішним?

Назар Савко: Ще одне «неприємне» слово для мене – успіх. Це означає «у спішці», постійно спішити кудись, старатися, досягати, перемагати, показати, що ти кращий за інших. Взагалі – противне заняття, як для мене. Усі люди наділені певними талантами, просто не всі вміють віднайти ті таланти у власному житті.

В мене були цікаві проекти. У 1997 році я створив перший у Львові бойз-бенд «Четверта спроба», разом з Захаром Клименко, Назаром Помірчим та Сергієм Агаповим.

Це і написання мюзиклу у 2011 році «Згадати першу любов», у якому брали участь кращих львівських естрадних співаків та музикантів: Наталія Карпа, Владислав Левицький, Зоряна, Оратанія, Франик та інші. Вони усі мають у своєму репертуарі мої авторські пісні.

З 1998 року я очолюю музичну студію «Джерело» ЦТДЮГ, де допомагаю дітям віднайти свої творчі здібності.

Також співпрацюю з YouTube каналом «З любов’ю до дітей», у якого сотні тисяч підписників і мільйони переглядів дитячих муз кліпів та мультиків, які я озвучую.

Участь у шоу “Голос країни” на “1+1”, у якому я дійшов до самого фіналу.

Якщо говорити про “Голос країни”, як вплинула участь у проекті на вашу подальшу творчість та роботу?

Назар Савко: Прийшов я на проект просто спонтанно: взяв і приїхав до Києва на кастинг. Він відбувався у приміщені готелю «Козацький», де на мене начепили номер 6663. І з цим номером я відчув себе справжнім чортом. Гарно заспівав свої дві авторські пісні «Ти просто слухай» та «Рок-н-рол» та попав у милість до Костянтина Меладзе. А далі вже були сліпі прослуховування і до мене повернувся мій майбутній тренер Олег Скрипка. Все було як у казці, але реальній. Прямі ефіри кожної неділі, купа нервів, репетицій, сварок і ще багато необхідних речей. Усе це мене гартувало, як обливання холодною водою зранку.

Наталія Козак, Syla.news

 

2089 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up