Мандрівне кіно: у Львові відбудеться фестиваль "Рівні рівності" (відео)

Мандрівне кіно: у Львові відбудеться фестиваль “Рівні рівності” (відео)

В Україні стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цьогоріч із жовтня по грудень найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці 22-х областей України, серед яких Львівська область.

Локаціями для показів та обговорень фільмів стануть місцеві кінотеатри, будинки культури, школи й вищі навчальні заклади, кіноклуби та креативні простори, книгарні, бібліотеки, а також установи пенітенціарної системи.

Важливою складовою заходів є дискусії, під час яких глядачі й глядачки матимуть нагоду поспілкуватися з режисер(к)ами стрічок, запрошеними правозахисниками(-цями), діяч(к)ами культури.

Читати також:  Львів побачить фільм про депортованих українців

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву “Рівні рівності” та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.

Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденному житті, зрештою – “виміряти” рівні рівності.

Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам подивитись на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

Мета Мандрівного фестивалю Docudays UA – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Читати також:  Життя незламних людей покажуть у серії документальних фільмів «Духовна Україна»

Місія Мандрівного фестивалю Docudays UA – створити можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином сприяти розвитку критичного мислення, формуванню активної громадської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.

Реалізуючи таку місію, організатори хочуть вплинути на популяризацію й розвиток документального кіно та на підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Нагадаємо, кінопалац “Копернік” призупинив показ фільмів.

Марта Лазарчук, Syla.news

485 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up