Львівська міська рада дозволила евакуацію неправильно припаркованих авто

Львівська міська рада дозволила евакуацію неправильно припаркованих авто

У четвер, 11 жовтня, Львівська міськрада затвердила тимчасовий порядок евакуації неправильно припаркованих автомобілів, а також тарифи на їх зберігання. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 44 депутати.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Відомо, що 27 вересня набув чинності закон, який дозволяє муніципальним інспекторам з паркування штрафувати власників неправильно припаркованих автомобілів та визначає підстави для евакуації авто. Водночас в пояснювальній записці до ухвали пояснюється порядок евакуації автомобілів інспекторами з паркування уряд досі не затвердив. Тому Львівська міськрада ухвалила тимчасовий порядок, аби дозволити інспекторам евакуйовувати авто порушників.

Також інспекторам дозволили залучати евакуатори, які належать приватним компаніям. Після приїзду евакуатора інспектор в присутності двох свідків має скласти акт огляду та тимчасового затримання автомобіля. Після цього евакуатор відвезе автомобіль на штрафмайданчик.

Повернути автомобіль власник зможе після сплати штрафу та вартості евакуації і зберігання авто.

Вартість евакуації автомобілів залежить від ваги:

  • до 2 тонн – 720 грн;
  • від 2 до 3 тонн – 840 грн;
  • понад 3 тонни – 1080 грн.

За зберігання автомобіля на штрафмайданчику протягом перших семи діб власник має заплатити 144 грн, за кожну наступну добу – 24 грн.

Нагадаємо, що впродовж жовтня у Львові кандидати на посади інспекторів, які зараз проходять стажування, патрулюватимуть вулиці міста та залишатимуть на автівках, припаркованих у заборонених місцях, попередження про майбутні штрафи. З 1 листопада інспектори почнуть штрафувати власників неправильно припаркованих автомобілів.

Syla.news

457 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up