У ЛМР хочуть запровадити "годину запитань" до мера

ЛМР затвердила “годину запитань” до мера

Львівська міська рада підтримала запровадження «години запитань» до міського голови Львова. Під час засідання сесії у четвер, 11 жовтня, 49 депутатів підтримали зміни до Регламенту міськради, якими передбачили проведення щокварталу «години запитань» до міського голови.

Від тепер Регламентом Львівської міськради передбачено проводити «годину запитань» до міського голови Львова на кожному першому черговому засіданні сесії щокварталі. Впродовж 20 хв міський голова відповідатиме на письмові запитання депутатів, після цього відповідатиме на усні запитання. Кожна фракція має право на два усні запитання і якщо залишиться час, міський голова відповідатиме на інші запитання депутатів у порядку черги.

У Львівській міській раді пропонують запровадити «годину запитань» до міського голови. З такою ініціативою виступили двоє депутатів фракції БПП – Уляна Пак та Петро Адамик. Таку форму спілкування з міським головою запровадили депутати Київської міськради з ініціативи «Самопомочі».

Нагадаємо, у Львівській міській раді пропонують запровадити «годину запитань» до міського голови. З такою ініціативою виступили двоє депутатів фракції БПП – Уляна Пак та Петро Адамик. Раніше таку ж форму спілкування з міським головою запровадили депутати Київської міськради з ініціативи «Самопомочі».

Syla.news

571 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up