Коли рівень моря підніметься до рекордної позначки

Рівень моря може підвищитися на 15 м. Жителів прибережних районів чекають повені.

Середній рівень моря може збільшитися майже на 2,5 м до 2100-го і на 15 м до 2300-го. Такі результати досліджень науковців із Сполучених Штатів і Сінгапуру, пише “Новое время”.

Причина підвищення води – великі викиди парникових газів і глобальне потепління.

“Відомо багато про минулі та майбутні зміни рівня моря. Багато залишається невизначеним, як через поведінку людини, так і через закони фізики. Невизначеність не є приводом для ігнорування цієї проблеми. Ретельний опис того, що відомо, має вирішальне значення для управління ризиками підвищення рівня моря для узбережжя по всьому світу”, – каже співавтор дослідження доктор Роберт Копп із Університету Рутгерса в США.

Дослідження показують, що 11% з 7,6 млрд осіб у світі можуть потрапити у зону затоплення. Ці люди живуть у районах на висоті менше 10 м над рівнем моря. Зміни відбудуться у багатьох містах Європи, Азії та Америки.

З початку XXI ст. океан став глибшим приблизно на 6 см. Жителі коралових атолів Тихого океану вже ризикують втратити свої землі.

Syla.news

140 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up