Коли рівень моря підніметься до рекордної позначки

Коли рівень моря підніметься до рекордної позначки

Рівень моря може підвищитися на 15 м. Жителів прибережних районів чекають повені.

Середній рівень моря може збільшитися майже на 2,5 м до 2100-го і на 15 м до 2300-го. Такі результати досліджень науковців із Сполучених Штатів і Сінгапуру, пише “Новое время”.

Причина підвищення води – великі викиди парникових газів і глобальне потепління.

“Відомо багато про минулі та майбутні зміни рівня моря. Багато залишається невизначеним, як через поведінку людини, так і через закони фізики. Невизначеність не є приводом для ігнорування цієї проблеми. Ретельний опис того, що відомо, має вирішальне значення для управління ризиками підвищення рівня моря для узбережжя по всьому світу”, – каже співавтор дослідження доктор Роберт Копп із Університету Рутгерса в США.

Дослідження показують, що 11% з 7,6 млрд осіб у світі можуть потрапити у зону затоплення. Ці люди живуть у районах на висоті менше 10 м над рівнем моря. Зміни відбудуться у багатьох містах Європи, Азії та Америки.

З початку XXI ст. океан став глибшим приблизно на 6 см. Жителі коралових атолів Тихого океану вже ризикують втратити свої землі.

Syla.news

423 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up