Вчені розробили тест, для виявлення схильності до серцевих захворювань

Вчені розробили тест, для виявлення схильності до серцевих захворювань

Одноразовий генетичний тест вартістю менше 40 фунтів стерлінгів може виявити вроджену схильність людини до серцевих захворювань.

Про це пише The Guardian.

Дослідники вважають, що такий генетичний тест досить дешевий, тому його варто робити всім дітям. Надалі можна було б використовувати медикаментозні препарати, аби знизити шанси найбільш схильних до захворювань на серцевий напад у дорослому житті.

Даний тест можна пройти в будь-якому віці, адже ДНК людини не змінюється протягом усього життя. Для дослідження необхідно взяти краплю крові, однак в деяких випадках достатньо й мазка з рота.

Розробка геномного тесту проводиться під керівництвом провідного дослідника з Бейкеровского інституту серця і діабету в Австралії та Кембриджського університету, доктора Майкла Інойе.

Старший автор сер Нілеш Самані, професор кардіології в Лестерському університеті сказав:

“На даний момент ми оцінюємо людей на ризик ішемічної хвороби серця протягом 40 років через медичні перевірки NHS. Але ми знаємо, що це неточно, а також те, що ішемічна хвороба серця починається набагато раніше, за кілька десятиліть до появи симптомів. Тому, якщо ми збираємося зробити справжню профілактику, нам потрібно ідентифікувати людей з підвищеним ризиком набагато раніше”.

Надалі вчені мають намір отримати дозвіл на впровадження тесту в місцеві системи охорони здоров’я, однак для цього необхідно повноцінно завершити клінічні випробування і підвищити GRS.

Нагадаємо, експерти виявили, що вживання кількох порцій алкоголю більше, ніж тричі на тиждень, збільшує ризик передчасної смерті на 20%.

Syla.news

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up