Уряд планує повернути обов'язковий техогляд для легкових авто

Уряд планує повернути обов’язковий техогляд для легкових авто

Уряд вирішив повернути, скасований через корупційну складову, техогляд. Відповідний законопроект вже представлений для публічного обговорення на сайті Мінінфраструктури.

Процедура під назвою “перевірка транспортного засобу на придатність до експлуатації” буде обов’язковою для всіх транспортних засобів. На думку авторів документа, це дозволить адаптувати українське законодавство до європейських норм.

Техогляд повинен проводитися на акредитованих СТО спеціально експертами, що пройшли відповідну підготовку. При виявленні недоліків дається час на їх усунення та призначається повторний огляд.

Періодичність перевірки легкових автомобілів, що перебувають в особистому користуванні, – кожні два роки.

Незалежно від дати останньої перевірки, техогляд повинен проводитися при:
− реєстрації або перереєстрації авто;
− переобладнанні;
− зміні власника;
− виїзді за межі України.

Обов’язковому техогляду підлягають вживані автівки, які ввозяться на територію України.

Свідоцтво про придатність транспортного засобу для експлуатації додається до переліку обов’язкових документів водія. Для водіїв комерційного транспорту вводиться Свідоцтво про професійну компетентність. Відсутність документів передбачає штраф – 1700 грн. або позбавлення права керування до 6 місяців.

З повним текстом законопроекту можна ознайомитися за посиланням.

Syla.news

 

371 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up