Український Томос обговорять після звіту екзархів у Стамбулі

Український Томос обговорять після звіту екзархів у Стамбулі

Екзархи Вселенського патріархату під час перебування в Києві зустрічалися з Президентом України Петром Порошенком, аби обговорити питання Томосу про автокефалію для української церкви відбудеться тільки після звіту екзархів Вселенського патріарха на засіданні Синоду Вселенського патріархату в Стамбулі. 

Про це повідомив увечері 9 жовтня голова інформаційного управління Української православної церкви Київського патріархату Євстратій Зоря.

За його словами, цей звіт запланований на середу, 10 жовтня.

«Повідомлення, ніби “Томос вже є” – не відповідають дійсності, а інформаційно – шкідливі, бо після хвилі “перемоги” піде хвиля “зради”, коли виявиться, що питання Синод ще не обговорив», – написав Зоря у Facebook і закликав «ще трохи побути стриманими».

Зі свого боку, директор Національного інституту стратегічних досліджень при президентові України, радник голови держави Ростислав Павленко на своїй сторінці у Facebook наголосив:

«Єдиним надійним джерелом інформації про надання автокефалії православній церкві в Україні є офіційні повідомлення Вселенського патріархату. Ніякі інші джерела або “джерела” … інформації не мають, і тому не можуть повідомити».

Нагадаємо, у Стамбулі 9 жовтня почалося триденне засідання Синоду Константинопольського патріархату. Очікується, що на ньому розглянуть питання про надання томосу про автокефалію української православної церкви. Засідання відбувається за зачиненими дверима.

Відомо, що на рекламу Томосу Порошенко витратив кільканадцять мільйонів з власної кишені.

Syla.news

362 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up