До Сенцова нарешті впустили сестру

Сенцов увійшов у трійку претендентів на премію Сахарова

Ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов увійшов в число трьох фіналістів-номінантів на премію Європейського парламенту імені Андрія Сахарова «За свободу думки». 

Ці три кандидати були визначені шляхом голосування на спільному засіданні комітетів Європарламенту із закордонних справ і з розвитку і підкомітету з прав людини, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Про це оголосили у вівторок, 9 жовтня, у Брюсселі.

У шорт-лист номінантів також увійшли група неурядових організацій, які займаються порятунком на морі мігрантів і захистом прав біженців, і марокканський активіст Насер Зефзафі, який очолив протестний рух з соціальних і економічних проблем в регіоні Риф в Марокко, за що був засуджений на тривалий тюремний термін.

27 вересня в Брюсселі на спільному засіданні комітетів Європарламенту із закордонних справ і з розвитку і підкомітету з прав людини відбулася презентація кандидатур на премію ім. Андрія Сахарова 2018 року. Засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов був тоді представлений для внесення до попереднього списку кандидатів найбільшою політичною фракцією Європарламенту – Європейською народною партією.

Після визначення трьох фіналістів загальна конференція голів фракцій Європарламенту 25 жовтня у Страсбурзі ухвалить рішення щодо кандидатури лауреата і оголосить результат. Церемонія вручення премії відбудеться також в Страсбурзі 12 грудня на пленарній сесії Європейського парламенту.

Нагадаємо, 9 жовтня уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому Автономному Окрузі Росії Анатолій Сак заявив, що Олег Сенцов не припиняв голодування.

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up