"Петров" і "Боширов" стежили за Скрипалем у Чехії, - ЗМІ

“Петров” і “Боширов” стежили за Скрипалем у Чехії, – ЗМІ

Стало відомо, що двоє співробітників ГРУ РФ, звинувачені Британією в отруєнні колишнього офіцера ГРУ, подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в Солсбері, у жовтні 2014 таємно побували в Чеській Республіці.

Про це пише Český rozhlas.

У той же період до Чехії прилетів Скрипаль, який, як випливає з інформації від джерела, близького до розвідувальних служб, мав зустрітися з чеськими офіцерами, яким він нібито допомагав у розкритті російських шпигунів. На думку співрозмовника, двоє росіян вже тоді стежили за Скрипалем.

Один із обвинувачених, полковник ГРУ Александр Мішкін, був у Чехії під ім’ям Александр Петров від 13 жовтня до 16 жовтня. Він зупинився в одному з готелів Острави, а потім він переїхав до Праги.

Другий обвинувачений, полковник Анатолій Чепіга, прибув до Чехії 11 жовтня того ж року, йдеться у матеріалі.

За даними The New York Times, Скрипаль таємно, у супроводі представників британської розвідки MI6, прибув до Праги у 2012 році. Це сталося незабаром після того, як його дружина Людмила померла від раку. У ході короткого візиту він надав чеській розвідці інформацію про офіцерів ГРУ РФ, які працювали в Європі.

Нагадаємо, Скрипаль ймовірно сповіщав СБУ про стратегії дії ГРУ на сході України. При цьому подвійний агент ніколи не згадував про свої контакти зі Службою безпеки. 

Syla.news

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up