Міноборони посилило охорону складів боєприпасів по всій Україні

Міноборони посилило охорону складів боєприпасів по всій Україні

Після пожежі на складах боєприпасів у Ічні Чернігівської області Міністерство оборони посилило охорону військових складів та арсеналів на всій території України.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“За наказом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка посилено охорону та оборону складів і арсеналів зберігання боєприпасів на всій території України”, – йдеться у повідомленні.

Водночас на Чернігівщині тривають обмежувальні заходи по всій території області та вздовж державного кордону. В Ічні станом на 7:00 хв. триває локалізація та ліквідація пожежі на 6-му арсеналі. До вже наявної інженерної та пожежної спецтехніки додатково відправили три пожежних танки.

Нагадаємо, у місті Ічня, що на Чернігівщині, де розташовано військові склади з боєприпасами, лунають вибухи. Президент Петро Порошенко наказав силовикам доповісти про вибухи поблизу Ічні на Чернігівщині.

Ситуації з вибухами на військових складах починають набувати ознак системності, що неприпустимо в часи самооборони країни.

Syla.news

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up