Близько 300 українських моряків перебувають в ув'язнені закордоном, - МЗС

Близько 300 українських моряків перебувають в ув’язнені закордоном, – МЗС

Міністерство закордонних справ заявило, що у закордонних тюрмах утримуються понад 290 українських моряків.

Про це у вівторок, 9 жовтня, повідомила консульська служба МЗС у своєму Facebook.

Як зазначається, дані були оприлюднені під час конференції з презентації проекту щодо попередження залучення моряків до злочинів на морі.

Організаторами конференції виступили Департамент консульської служби та Профспілка робітників морського транспорту України.

За словами голови профспілки Михайла Кірєєва, проблема втягування моряків до злочинів на морі має глобальний характер і є актуальною для більшості держав світу. Зокрема, судна з українцями на борту затримувалися в портах Греції, Італії, Франції, Іспанії, Лівії та Нігерії.

“Необхідність реалізації проекту викликана збільшенням кількості арештів правоохоронними органами іноземних держав українських моряків за підозрою у перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів до третіх країн. Станом на 09.10.2018 понад 290 українських моряків утримуються в пенітенціарних закладах за кордоном”, – повідомив директор департаменту консульської служби Сергій Погорельцев.

Syla.news
358 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up