У ЛМР хочуть запровадити "годину запитань" до мера

У ЛМР хочуть запровадити “годину запитань” до мера

У Львівській міській раді пропонують запровадити «годину запитань» до міського голови. З такою ініціативою виступили двоє депутатів фракції БПП – Уляна Пак та Петро Адамик. Раніше таку ж форму спілкування з міським головою запровадили депутати Київської міськради з ініціативи «Самопомочі».

2 жовтня на порталі депутатів ЛМР опублікували проект ухвали «Про внесення змін до Регламенту львівської міської ради (щодо години запитань до львівського міського голови)». Депутати хочуть внести до регламенту окрему статтю про «годину запитань» до міського голови. Згідно з нею, «годину запитань» депутати хочуть проводити щокварталу під час засідань Львівської міськради. Спочатку впродовж 20 хв міський голова відповідатиме на отримані письмові запитання депутатів, потім відповідатиме на усні запитання. Кожна фракція має право на два усні запитання і якщо залишиться час, міський голова відповідатиме на інші запитання депутатів в порядку черги.

«Ми вирішили запровадити таку ініціативу, оскільки у Києві така практика існує і добре себе зарекомендувала – Віталій Кличко традиційно відповідає на запитання депутатів. Ми ж розуміємо, що ці запитання в основному продиктовані зацікавленнями та проблемами громади. Тому, я думаю, від цього матиме користь і громада, і сам міський голова, і місцеве самоврядування в цілому. Міський голова не може взяти до уваги усі депутатські запити, частину з них одразу передають на відповідальні департаменти та управління, а тут можна сподіватися, що він почує і візьме до уваги усе важливе, про що його запитують», – сказала Уляна Пак.

У середу, 10 жовтня, під час колегії Львівської міської ради депутати вирішать, чи вносити це питання порядку денного найближчого засідання сесії, яке відбудеться у четвер, 11 жовтня. І вже під час засідання сесії ЛМР депутати остаточно вирішать, чи проводити «годину запитань».

«Ініціатива, яку запропонувала в Києві «Самопоміч» щодо години запитань до мера під час сесійних засідань, мала б бути прийнята по всіх містах України. У Львові такий проект ухвали підготували, завтра ми його розглянемо на колегії. Максимальна відкритість і публічність – підтримую», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Андрій Садовий зізнався, що більше не балотуватиметься на посаду міського голови.

Syla.news

270 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up