Синод розпочинає засідання у Стамбулі, на якому може вирішитись доля Томосу для України

Синод розпочинає засідання у Стамбулі, на якому може вирішитись доля Томосу для України

У Стамбулі розпочалося засідання Синоду Вселенського патріархату. Синод вже розпочав процедуру, необхідну для надання автокефалії новій українській церкві.

Про це повідомляє Укрінформу.

“Ми не порушуємо усталені традиції, тому офіційно не повідомляємо порядок денний Синоду. Головні рішення будуть оприлюднені письмово. У нас немає традиції проведення прес-конференцій після прийняття рішень”, – повідомили в прес-службі.

Наразі порядок денний та розгляд у ньому українського питання не оприлюднено.

Засідання відбуватимуться три дні – з 9-10 години до 19-20 з півторагодинною перервою.

Повідомляється, що наступний Синод відбудеться 9-11 листопада.

Нагадаємо, Верховна Рада України 19 квітня підтримала звернення Президента Петра Порошенка до Вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію.

Цю ідею також підтримало і керівництво Української православної церкви Київського патріархату та Української автокефальної православної церкви (УАПЦ).

Синод Вселенського патріархату в Константинополі вже розпочав процедуру, необхідну для надання автокефалії новій українській церкві.

У межах підготовки до надання автокефалії православній церкві в Україні Вселенський патріархат призначив своїми екзархами у Києві архієпископа Даниїла Памфилійського із США і єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади. Вони перебували у Києві до 5 жовтня.

Очікується, що Синод Вселенського патріархату 9-11 жовтня розгляне звіт екзархів Константинополя та прийме рішення про надання Томосу православній церкві в Україні.

Syla.news

353 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up