Сенцов не припиняв голодування, - Анатолій Сак

Сенцов не припиняв голодування, – Анатолій Сак

9 жовтня уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому Автономному Окрузі Росії Анатолій Сак заявив, що Олег Сенцов не припиняв голодування.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

При цьому Сак сказав, що Сенцов не писав заяви про припинення голодування.

“Офіційно вам заявляю, жодної офіційної заяви про припинення голодування від Сенцова не надходило. Він так і голодує. Наступного разу я планую його відвідати в листопаді, раніше не поїду”, – сказав Сак.

Омбудсмен Ямало-Ненецького Автономного Округу назвав стан Сенцова “відносно задовільним”.

Український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв’язнів Кремля.

Нещодавно повідомлялося, що у Сенцова виявили серцеву недостатність та ревматизм ніг.

10 вересня сестра Сенцова повідомила, що політв’язень написав заповіт на творчість у разі смерті.

Вона також оприлюднила фрагмент листа від Олега Сенцова, у якому він повідомив, що не вірить у повернення до України. Попри це, він заявив, що не буде припиняти голодування.

Сенцова намагаються “переломити”, аби той припинив голодування. Його адвокат наголосив, що це не можна назвати тиском, однак це схоже на монотонні вмовляння, які відбуваються щодня.

8 серпня сестра політв’язня Наталя Каплан повідомила, що стан Сенцова важкий: він не може ходити, також йому не передають листи.

Мати Олега Сенцова Людмила написала Путіну клопотання про помилування. В Адміністрації президента РФ заявили, що для помилування Сенцов має сам написати прохання Путіну.

13 липня опубліковано відео з Сенцовим, записане у 18-й день його голодування. Це перші за 2 роки кадри з Сенцовим в ув’язненні.

МЗС України закликало партнерів посилити тиск на Росію для звільнення Сенцова.

28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Раніше стало відомо, що у Олега виявили гіпоксію.

Також повідомлялося, що Сенцова годуватимуть внутрішньовенно і порошками. 

Олег Сенцов голодував 145 днів.

Syla.news

427 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up