На "Електронний кабінет" було здійснено кібератаку

На “Електронний кабінет” було здійснено кібератаку

Державна фіскальна служба України повідомила про кібератаку на сервіси електронного «кабінету платника податків», що призвела до нестабільної роботи сервісу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«08.10.2018 починаючи з 18 год. 00 хв. на зовнішню віртуальну адресу ІТС «Електронний кабінет» та 09.10.2018 починаючи з 09 год. 00 хв. на зовнішню віртуальну адресу ІТС.

«Офіційний веб-портал ДФС України» була зафіксована велика кількість запитів, що спричинило збільшення навантаження на центральний процесор мережевого екрану та призвело до його нестабільної роботи», — йдеться у повідомленні.

За даними ДФС, через кібератаку деякі сервіси служби були тимчасово недоступними для платників податків. В той же час, там зазначають, що вжили всіх необхідних заходів захисту.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Британії звинуватило ГРУ РФ в організації “невибіркових та безрозсудних” кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Syla.news

405 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up