На “Електронний кабінет” було здійснено кібератаку

Державна фіскальна служба України повідомила про кібератаку на сервіси електронного «кабінету платника податків», що призвела до нестабільної роботи сервісу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

«08.10.2018 починаючи з 18 год. 00 хв. на зовнішню віртуальну адресу ІТС «Електронний кабінет» та 09.10.2018 починаючи з 09 год. 00 хв. на зовнішню віртуальну адресу ІТС.

«Офіційний веб-портал ДФС України» була зафіксована велика кількість запитів, що спричинило збільшення навантаження на центральний процесор мережевого екрану та призвело до його нестабільної роботи», — йдеться у повідомленні.

За даними ДФС, через кібератаку деякі сервіси служби були тимчасово недоступними для платників податків. В той же час, там зазначають, що вжили всіх необхідних заходів захисту.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Британії звинуватило ГРУ РФ в організації “невибіркових та безрозсудних” кібератак по всьому світу, спрямованих проти політичних інститутів, бізнесу, медіа і спорту.

Syla.news

86 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up