Британія поставила в пріоритет торговельну угоду з Україною

Британія поставила в пріоритет торговельну угоду з Україною

Уряд Великої Британії включив угоду про торгівлю з Україною до своїх пріоритетів на період 2018-2019 років.

Про це повідомляє “Урядовий портал”.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з міністром Великої Британії у справах Європи та Америки Аланом Данканом в Лондоні привітала рішення британського уряду.

“Ми розраховуємо максимально швидко та успішно завершити ці переговори”, – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем’єр також порушила питання спрощення отримання українцями британських віз, наголосивши, що частка відмов у візах на рівні 14% та затримки у видачі віз не відповідають рівню співпраці країн.

Своєю чергою Алан Данкан пообіцяв посприяти вдосконаленню візових процедур для українців і наголосив, що Лондон усвідомлює важливість стратегічного підходу у відносинах із Україною.

Також британський міністр нагадав про російську загрозу, що набула глобального характеру, та наголосив на збереженні єдності держав Заходу щодо протидії гібридним атакам.

Нагадаємо, Президент України стверджує, що світова спільнота повинна посилити санкції проти Росії, яка намагається окупувати Азовське море.

Syla.news

 

344 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up