ЄС звинуватив Росію в порушенні прав Сенцова

ЄС звинуватив Росію в порушенні прав Сенцова

В ЄС наполягають на звільненні усіх нелегально взятих під варту українських громадян в Росії і Криму.

У понеділок, 8 жовтня, представники ЄС заявили, що Росія, відмовляючись надати Сенцову необхідну медичну допомогу у медзакладі, порушує його права, а також міжнародні норми.

За повідомленням Deutsche Welle, Євросоюз заявив про солідарність із засудженим в Росії українським режисером Олегом Сенцовим і закликав негайно звільнити його.

Також в ЄС наполягають на звільненні усіх нелегально взятих під варту українських громадян в Росії і Криму. У повідомленні підкреслюється, що стан здоров’я Сенцова зараз зіпсувався до критичного, і Росія, відмовляючись надати йому необхідну медичну допомогу у медзакладі, порушує його права, а також міжнародні норми.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року. Основною вимогою було відпустити на волю українців, які стали політв’язнями Кремля.

За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, могла розпочатися будь-якої миті.

Олег Сенцов припинив голодування 5 жовтня. Російська сторона офіційно повідомила про заяву Сенцова, однак причин не назвала. За словами адвоката Сенцова, рішення про припинення голодування прийнято після того, як російські лікарі і тюремники висунули ультиматум Сенцову, запропонувавши або добровільно припинити голодування, або погодитися на примусове годування.

Syla.news

341 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up