ЦНАП у Львові закриють на ремонтні роботи

ЦНАП у Львові закриють на ремонтні роботи

Із 15 до 19 жовтня ЦНАП у Залізничному районі Львова не прийматиме відвідувачів у зв’язку з ремонтними роботами. Як повідомили в департаменті адміністративних послуг ЛМР, територіальний підрозділ ЦНАП на вул. І. Виговського, 32 тимчасово не працюватиме через ремонти.

«Замовити адміністративні послуги чи подати звернення можна у будь-якому іншому територіальному підрозділі за адресами: вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький район), вул. М. Хвильового, 14а, вул. Т. Шевченка, 354 (Шевченківський), пр. Червоної Калини, 72а (Сихівський) та вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район). Послуга «Оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-карти» буде доступна з 22 жовтня, оскільки у цьому випадку є територіальна приналежність — тобто мешканці Залізничного району можуть замовити її лише у своєму ЦНАПі», — повідомили в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Графік роботи ЦНАП Львова: понеділок-вівторок: 9:00 — 18:00, середа — четвер: 9:00 — 20:00, п’ятниця: 9:00 — 17:00, субота: 9:00 — 16:00.

До слова, як повідомили в прес-службі ЛМР, територіальний підрозділ ЦНАП на пр. Червоної Калини, 72а, у якому проводили ремонтні роботи, вже приймає відвідувачів. В офісі провели ремонтні роботи, і від понеділка, 8 жовтня, він працюватиме у звичному режимі.

Нагадаємо, територіальний підрозділ ЦНАП на проспекті Червоної Калини, 72а тимчасово  не прийматиме відвідувачів.

Syla.news

377 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up