"Такої активності в українській історії ще не було". Комітет виборців зафіксував найбільшу кількість кандидатів у президенти

“Такої активності в українській історії ще не було”. Комітет виборців зафіксував найбільшу кількість кандидатів у президенти

Генеральний директор КВУ Олексій Кошель повідомив про те, що Україну очікує надзвичайно гаряча президентська виборча кампанія.

Про повідомляє “Інтерфакс Україна”.

“Станом на сьогодні вже 28 політиків заявили про свої наміри брати участь у президентській виборчій кампанії, такої активності в українській історії ще не було. Ми маємо надзвичайно аномально високу активність кандидатів в президенти”, – заявив Кошель.

За його словами, мова йде лише про тих потенційних кандидатів, які заявляли про свої наміри взяти участь в президентських виборах або про тих, про які заявляли лідери політичних партій.

Експерт пояснив активність потенційних кандидатів в президенти парламентськими виборами, проведення яких заплановано на осінь 2019 року.

“Є спокуса обміняти навіть свій невеликий рейтинг, невисокий результат обміняти на прохідне місце в списку, або створити базу для участі своєї політичної сили в парламентських виборах”, – вважає Генеральний директор КВУ.

Нагадаємо, що народні депутати у відставці  розповіли про свої хвилювання через ситуацію, яка складається напередодні президентських виборів-2019. Вони стверджують, що найбільше Україні варто боятись впливу Кремля.

 Syla.news

477 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up