Стало відомо, скільки грошей органи юстиції повернули дітям платників аліментів

Стало відомо, скільки грошей органи юстиції повернули дітям платників аліментів

Начальник Головного управління юстиції у Львівській області Тарас Грень заявив, що за перше півріччя 2018-го управління повернуло дітям 72 мільйони гривень аліментів, які стягнули із зарплат батьків-платників. 

“Якщо говорити про зарплати, то на сьогодні стягнення становить 11 мільйонів по Львівській області. Найбільшими боржниками є державне підприємство “Львівські авіалінії” та “Укрвуглебуд”. Всі інші заборгованості до кінця 2018 року будуть стягнені”, – сказав начальник управління юстиції у Львівській області. 

Якщо ж говорити про аліменти загалом, додає Тарас Грень, то наразі на розгляді та у виконанні управління перебуває близько 17 тисяч проваджень, які стосуються близько 20 тисяч дітей.

Відтак в установі зазначають, що станом на сьогодні було стягнуто близько 72 мільйона гривень. Наголошується, що саме така сума дійшла до дітей, батьки яких зобов’язані сплачувати аліменти.

“Другий пакет законів передбачає узгодження деталей щодо штрафних санкцій, виїзду дитини за кордон, умов контролю над сплатою аліментів тощо. Тобто упорядкування тих нюансів, які раніше не узгоджувались. Крім того, тепер органи опіки мають перевіряти куди і в який спосіб використовуються ці гроші”, – пояснює посадовець. 

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, як боротися з домашнім насильством.

Ірина Пилипишина, Syla.news

581 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up