Стала відома причина затримання президента Інтерполу

Стала відома причина затримання президента Інтерполу

Тепер вже колишній президент Інтерполу Мен Хунвей знаходиться під слідством у Китаї за підозрою в хабарництві.

Про це йдеться у заяві Міністерства громадської безпеки Китаю, повідомляє видання Reuters.

Зазначимо, що до цього у Китаї повідомили, що Хунвея затримали і підозрюють у порушенні закону, втім іншої інформації щодо причин затримання не надали.

“Розслідування проти Мен Хунвея щодо дачі та прийняття хабара та порушення закону є дуже своєчасним, абсолютно правильним і досить мудрим”, – наголосили у китайському міністерстві.

У п’ятницю дружина голови Інтерполу заявила, що той зник після того, як поїхав з Франції минулого місяця. Згодом Інтерпол отримав від Хунвея листа, де той повідомив про свою відставку. Тоді ж стало відомо, що його було затримано у Китаї.

Нагадаємо, у п’ятницю дружина голови Інтерполу заявила, що той зник після того, як поїхав з Франції минулого місяця. Згодом Інтерпол отримав від Хунвея листа, де той повідомив про свою відставку. Тоді ж стало відомо, що його було затримано у Китаї.

Syla.news

 

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up