Президент Інтерполу подав у відставку та втік після власного арешту

Президент Інтерполу подав у відставку та втік після власного арешту

Журналісти пов’язують арешт Мен Хунвея в Китаї з конфліктним перерозподілом влади у китайському МВС та корупцією чиновника.

У понеділок, 8 жовтня, стало відомо, що президент Інтерполу Мен Хунвей, якого напередодні заарештували в Китаї, подав у відставку.

За повідомленням прес-служби відомства, генеральний секретаріат Інтерполу у французькому Ліоні отримав заяву про відставку від пана Мен Хунвея з посади президента Інтерполу, яка негайно набуває чинності.

Новий президент організації буде призначений у листопаді. Наразі тимчасово виконувати обов’язки президента Інтерполу буде кореєць Кім Че Ян, а посаду віце-президента організації займе росіянин Олександр Прокопчук.

Нагадаємо, що президент Інтерполу Мен Хунвей зник у Китаї 5 жовтня. Пізніше з’явилася інформація про його арешт китайськими правоохоронцями, які не уточнюють деталей та причин затримання чиновника. Однак, за повідомленнями ЗМІ, Мен Хунвей втік після того, як його запідозрили у корупції. Журналісти також пов’язують цей арешт з конфліктним перерозподілом влади у китайському МВС.

Раніше в аеропорту Одеси вдалось затримати втікачку, яку розшукував Інтерпол за причасність до торгівлі людьми

Syla.news

 

360 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up